SHITET APARTAMENT TEK SHESHI WILLSON 129 M2.

 • 174.000€
Rruga Sami Frasheri
shitje

SHITET APARTAMENT TEK SHESHI WILLSON 129 M2.

Rruga Sami Frasheri
 • 174.000€

Details

 • Property ID: 54212
 • Price: 174.000€
 • Property Size: 129 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet apartament afer sheshit Willson me nje siperfaqe 129 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor dhe eshte i perbere nga nje soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare secila dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne drejtim Veri- Lindje. Aktualisht ky apartament eshte me qera per zyra. Ky apartament ka dokumenta te rregullta hipotekore dhe shitet per 1.350 Euro per m2.
SHITET VETEM PER  174.000 m2

 

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
Tel: 00355 684044520

 • Address Rruga Sami Frasheri
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare