SHITET APARTAMENT TEK RRUGA E DAJTIT 2+1 SIPER FRESKUT.

 • 100.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT TEK RRUGA E DAJTIT 2+1 SIPER FRESKUT.

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet buze rruges per ne Datj 200 metra siper freskut. Apartament 2+1 me nje siperfaqe 110m2 eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhiorno bashk me guzhin gatimi, dy tualete dhe nje verand 110m2 e mbuluar.
Hyrja eshte ne katin e pare te banimit por pjeresia e terrenit ka lejuar dy kate parkimi posht apartamentit dhe verandes . Apartamenti eshte i mobiluar dhe me punime extra te kushtueshme. para pallatiteshte ndodhet stacjoni i autobuzit. Apartamenti ndodhet me orjentim Jug-Lindje.
Apartamenti eshte me hipotek te rregullt bashk me veranden.
SHITET VETEM PER 100.000 EURO.

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare