SHITET APARTAMENT TEK LULISHTJA KOMUNES PARISIT

 • 144.000€
Komuna e Parisit

SHITET APARTAMENT TEK LULISHTJA KOMUNES PARISIT

Komuna e Parisit
 • 144.000€

Details

 • Property ID: 24171
 • Price: 144.000€
 • Property Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

SHITET Apartament 3+1+2 tualete me nje siperfaqe 120m2 brenda nje kompleksi afer lulishtes Komunes Parisit.
Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashk me guzhinen , 2 tualete te bollshme dhe nje ballkon. Apartamenti eshte me punime extra te kushtushme, me mobilim antiko-modern dhe me orjentim Lindje-perendim.
Apartamenti eshte i sistemuar shume bukur dhe ka edhe sistem ngrohje ftohje.
Apartamenti shitet per 1.200 Euro/m2 dhe eshte i paisur me certifikat pronesie.
CMIMI TOTAL 144.000 EURO.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Tel : +355 684044520.

 • Address Rruga Robert Shvarc, Komuna e PARISIT,
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare