SHITET APARTAMENT TEK BULEVARDI ZOGU I PARE!!!

 • 120.000€
, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT TEK BULEVARDI ZOGU I PARE!!!

, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1+1 ne zonen e Stacionit te trenit.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe kurbature te rregullt e cila konsiston ne: sallon ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi te bollshme, tualet si dhe ballkon me nje pamje fantastike.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 92 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te sapo ndertuar, me ndertime cilesore dhe nje nje zone e cila mundeson te gjitha opsionet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Apartamenti disponon dokumentin e plote hipotekore.

Per nje vizite ne kete prone dhe ne prona te tjera kontakto ne nr: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…i-zogu-i-pare/

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate