SHITET APARTAMENT TEK BULEVARDI ZHAN D’ARK

 • 122.000€
, Bulevardi Zhan d'Ark
shitje

SHITET APARTAMENT TEK BULEVARDI ZHAN D’ARK

, Bulevardi Zhan d'Ark
 • 122.000€

Details

 • Price: 122.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi ZHAN D’ARK. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor te sapo perfunduar.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe organizohet ne  1 dhome gjumi,  1 dhome ndenje me kuzhine, 1 tualet.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje. Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe te  ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti ka super pamje qetesuese dhe relaksuese.

Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone.

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate