Shitet apartament tek Bulevardi i Ri i Tiranës

 • 105.000€
, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355682070045

Description

Shitet apartament tek Bulevardi i Ri i Tiranës. Një zonë mjaft e preferuar dhe e kërkuar për banim. Ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 78 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në katin e parë banim. Është totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha punimet cilësore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
+355682070045

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting