SHITET APARTAMENT ,te kompleksi Panorama

, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT ,te kompleksi Panorama

, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 114 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet Apartament ,te kompleksi Panorama,ne nje nder zonat me te mira te Tiranes. E cila na mundeson facilitete te nevojshme per jetesen. Me nje siperfaqe prej 114 m2,i cili perbehet nga dy dhoma gjumi (njera pershtatur garderobe),2 tualete ,2ballkone 1 guzhine. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni

  • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate