Shitet apartament, Spitali, Durres

 • 75.000€
, Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355694621177

Description

Shitet apartament tek Spitali, Durrës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ka tipologji 2+1, I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet. Ndodhet në katin e pare në një pallat ekzistues. Apartamenti është I restauruar dhe totalisht I investuar. Shitet I mobiluar. Cmimi 75,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina