SHITET APARTAMENT REZIDENCIAL 2+1 NË  KOMPLEKSIN ALBA ,NJË NGA ZONAT MË TË KËRKUARA, ASTIR, TIRANË.

 • 75.870€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 75.870€

Details

 • Price: 75.870€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT REZIDENCIAL 2+1 NË  KOMPLEKSIN ALBA ,NJË NGA ZONAT MË TË KËRKUARA, ASTIR, TIRANË.

 

Vendndodhja: Bulevardi Kasharit , Astir pranë pallateve Fratar, Tiranë

Siperfaqja totale eshte 101.16 m2

Cmimi: 75.870 euro në fazë karabina

 

Apartamenti ndodhet në katin e  3- të te banimit në objekt, kubaturë shumë e rregullt. Mundesi për post parkimi brenda ndertesës. Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Duke qenë në fazë ndertimi krijon mundësi për organizim te pershtatur me kerkesën e klientit.  Objekti disponon izolim  termik ,fasadë te ventiluar, ambiente të gjelbra si dhe strukturë moderne.

 

Për një informacion më të detajuar kontaktoni:
0697032241

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta