Shitet apartament Qerret

 • 53.000€
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 46 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament në Qerret . Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. I pozicionuar në një zonë me infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti ndodhet në vijë të dytë bregdetare, me një sipërfaqe prej 46 m2. Ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë banim, në një pallat te ri me ashensor. Vetëm 1 minute larg nga deti. Cmimi 53,000 euro!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina