Shitet apartament, Golem

 • 44.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 44.000€

Details

 • Price: 44.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament në Golem . Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. I pozicionuar në një zonë me infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 60 m2. Ka tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe verand;. Ndodhet në katin e parë banim, në një godinë të mirëmbajtur. Vetëm 2 minuta larg nga deti.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina