Shitet apartament, Qerret

 • 143.400€
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 143.400€

Details

 • Price: 143.400€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355682055050

Description

Shitet apartament në Qerret, prane “Hotel Brilant”. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara gjatë sezonit turistik. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e pestë, pallat I ri me ashensor. Sipërfaqja bruto e apartamentit është 110,3 m2 dhe sipërfaqja e brendshme është 93,2 m2. Shitet 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Address Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina