SHITET APARTAMENT PUSHIMI NË DRIMADH, DHËRMI.

 • 150.000€
, Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT PUSHIMI NË DRIMADH, DHËRMI.

, Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +35569 703 2242

Description

Shitet shtëpi pushimi brenda një kompleksi, në një nga pikat më të bukura dhe më të frekuentuara turistike të rivierës, Drimadh, Dhërmi. Shtëpia ndodhet në katin e parë të njërës nga ndërtesat 2-3 katëshe të kompleksit lluksoz “Taraca e Ullinjëve”. Ka një sipërfaqe të konsiderueshme totale prej 129.4 m² nga të cilat 94 m² sipërfaqe e brendëshme, 2.1 m² e përbashkët dhe 11.2 verant dhe 21.1 oborr. Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon me pamje nga deti + kuzhinë, 2 banjo, verantë dhe një sipërfaqe lulishte relaksuese gjithashtu me pamje nga deti. Me një shërbim administrativ dhe pishinë të aksesuashme. Shitet e mobiluar me një çmim: 150 000 €/total. Për një informacion më të detajuar dhe një vizit në pronë na kontaktoni. Tel: +35569 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-pushimi-ne-drimadh-dhermi/

 • Address Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • City Dhermi

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate