Shitet apartament pranë Mozaikut të Tiranës

 • 98.000€
, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355682090059

Description

Shitet apartament pranë Mozaikut të Tiranës, Rruga Sandër Prosi. I pozicionuar në një zonë mjaft të zhvilluar të qytetit me kërkesë të lartë banimi. Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj. Ka akses me rrugët kryesore të qytetit.
Apartamenti për shitje ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe totale prej 84 m2. Ndodhet në katin e tretë banim, pallat ekzistues. Orientohet në Jug-Lindje-Perendim. Apartamenti është në gjendje të mirë dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 • Address Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting