Shitet apartament, Plazh

 • 125.000€
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Lagjia 13, Plazh, Durrës. I pozicionuar vetëm 100 metër larg nga deti, në një zone shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.
Apartamwnti ka një sipërfaqe prej 86 m2 dhe tipologji 2+1. I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në një pallat të përfunduar në 2022, në katin e shtatë me ashensor. Dy katet e para të ndërtesës funksionojnë si Hotel & Restorant. Apartamenti dispononon punime shumë cilësore me sistemet e fundit elektrike, hidraulike etj. I pajisur me dokumentacion hipotekor. Cmimi 125,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina