SHITET APARTAMENT OSE NJESI BIZNESI TEK SELVIA 97 M2.

 • 155.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia
shitje

SHITET APARTAMENT OSE NJESI BIZNESI TEK SELVIA 97 M2.

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355684044520

Description

Shitet apartament 3+1 tek Selvia 97 m2. Apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor me
orjentim Jug-Lindje, me pamje nga sheshi Skenderbej. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, nje soxhiorno, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti deri tani ka qene i dhene me qera 500Euro ne muaj si njesi biznesi. Shitet me 1.600 Euror/ m2.
SHITET ME CMIM 155.000 EURO.

Per me shume informacion kliko linkun: http://www.merlinimobiliare.com

Tel: 00355 684044520.

 • Address Selvia
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare