SHITET APARTAMENT OKZAION TEK RESTORANT DURRËSI, TIRANË

 • 55.000€
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT OKZAION TEK RESTORANT DURRËSI, TIRANË

, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

SHITET APARTAMENT OKAZION TEK RESTORANT DURRËSI, TIRANË.

Apartamenti ndodhet ne një nga zonat më të mira për banim, me shumë mundësi lëvizjeje për shkak të pozicionit të saj.

Ndodhet në katin e 1-rë të një pallati ekzistes, me një organizim të brendshëm në 54 m2, me një sallon dhe kuzhinë e vogel, dhomë gjumi, depo, tualet, korridor.

13 m2 ambient i përshtatur për tu rimodeluar kuzhinë dhe ambient gatimi duke qënë i ndarë nga pjesa tjetër e shtëpisë, dhe një oborr ne pjesën e pasme të shtëpisë prej 17m2.

Totali i sipërfaqes së shtëpisë është 84m2, totalisht i dokumentuar me certifikatë hipotekore.

Ofrohet ne shitje për cmimin total prej 55.000 Euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate