SHITET APARTAMENT OKAZION NË YZBERISHT, TIRANË

 • 87.500€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT OKAZION NË YZBERISHT, TIRANË

, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 87.500€

Details

 • Price: 87.500€
 • Size: 141 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

Shitet apartament okazion në Yzberisht,
Tiranë.

Ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri më ashensor, të mirëadministruar.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Punimet e kryera janë : sistem chiller, termoizolim dhe sistem kapot.

Ka nje sipërfaqe totale prej 141m2, të cilat 113m2 janë sipërfaqe neto e brendshme, 13m2 janë sipërfaqe ballkonesh dhe 17m2 janë sipërfaqe e përbashkët.

Ofrohet për shitje në cmim okazion 87.500 Euro.

Apartamenti gjithashtu disponon dhe një garazh në rast kerkese me cmim shtesë në varësi të kërkesës.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate