SHITET APARTAMENT OKAZION 1+1 NË RRUGËN E CIPAJVE, VLORË

  • 48.000€
,

Details

  • Price: 48.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT OKAZION 1+1 NË RRUGËN E CIPAJVE, VLORË

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 1-re banim.
Orientimi Jug-Veri.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 75 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
1 Dhome gjumi,
1 Tualet,
2 Ballkone.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 48,000 euro/ total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare