OKAZION: SHITET APARTAMENT NE SARAND 1+1 ME 58m2 AFER DETIT.

 • 39.000€
, Afer Stadiumit
shitje

OKAZION: SHITET APARTAMENT NE SARAND 1+1 ME 58m2 AFER DETIT.

, Afer Stadiumit
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 684044520

Description

Shitet apartament ne Sarand 1+1 me nje siperfaqe 58m2, i cili eshte i organizuar ne nje sallë të madhe bashk me kënd guzhine, nje dhomë gjumi +1Ballkon i mbyllur me grilë dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe ndodhet ne një komplex Rezidencial, ne kati i parë me hyrje indipedente ngjitur me një qender tregtare moderne të sapo përfunduar. Apartamenti ndodhet rreth 100 metra larg Detit..
SHITET VETEM PER 39.000 €.

Tel: 00355 684044520.

Per me shum informacion klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Afer Stadiumit
 • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare