SHITET APARTAMENT NE QERRET/KAVAJE!!!

 • 39.000€
, Qerret, Bashkia Kavajë
shitje

SHITET APARTAMENT NE QERRET/KAVAJE!!!

, Qerret, Bashkia Kavajë
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 me nje super pamje.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 60m2.
Organizohet me 1 sallon te madh, kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare.
Apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat me te mira fale qetesise, ajrit te paster dhe flladit te detit.
Zona ku ndodhet  ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te tjera kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-apartament-ne-qerret-kavaje/

 • Address Qerret, Bashkia Kavajë
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate