Shitet apartament në Qerret

 • 105.000€
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament në Qerret, Kavajë. I pozicionuar në vijë të dytë bregdetare, shumë pranë me detin, në një zone shumë të preferuar dhe të kërkuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2. Ndodhet në një pallat të ri të vitit 2023 me punime shumë cilësore, në katin e katërt me ashensor. Ka tipologji 1+1+ ballkon. Cmimi 105,000 euro I pa diskutueshem.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina