SHITET APARTAMENT NE QENDER TE TIRANES AFER SHALLVAREVE

 • 255.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Shallvaret
shitje

SHITET APARTAMENT NE QENDER TE TIRANES AFER SHALLVAREVE

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Shallvaret
 • 255.000€

Details

 • Price: 255.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet apartament ne qender te Tiranes me nje siperfaqe 150m2. Apartamenti ndodhet shum afer qendres se Tiranes, 5 minita nga sheshi Skenderbe. Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi te medhaja, me garderop vecmas, nje guzhin vecmas, dy banjo te medhaja ballkone dhe nje koridor per hyrje neper dhoma etj.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri jo i fundit me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar bukur ne menyr klasike dhe i shtruar pjeserisht me parket dhe pjeserisht me pllaka porcelan. Ai eshte me hipotek te rregullt dhe mund te ndahet ne dy apartamente pasi ka dy certifikata pronesie vecmas, sejcila me nga 75m2. Ka nje pamje fantastike nga ballkoni ku sheh gjith Tiranen. Cmimi i shitjes me 1,700 Euro/m2.
SHITET VETEM PER 255,000 EURO.

Per me shum informacion kliko ne linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Shallvaret
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare