SHITET APARTAMENT NE QENDER TE TIRANES 2+1+1.

 • 174.000€
9 Qender, Rruga Papa Gjon Pali II, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
shitje
9 Qender, Rruga Papa Gjon Pali II, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 174.000€

Details

 • Price: 174.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament ne qender te Tiranes 2+1+1 ne rrugen Papa Gjon Pali. Apartamenti ka nje siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, me parket e me pllaka mermeri dhe i ristrukturuar totalish me dritare dopio xham me dyer te brenshme te reja t, apartamenti ka edhe nje depo me mundesi kthimi ne tualet te dyte Apartamenti ka nje ballkon te madh me gjatesi 7.5 m2 , ai ka edhe dy kondicioner ngrohje-ftohje etj. Ka edhe shesh parkimi para pallatit
SHITET PER 174. 000 EURO
Kodi M-202

 • Address Rruga Papa Gjon Pali II, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare