SHITET APARTAMENT NE PLAZH NE DURRES TEK DY KITARAT

 • 70.000€
, Durres
shitje

SHITET APARTAMENT NE PLAZH NE DURRES TEK DY KITARAT

, Durres
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament ne Durres tek dy kitarat, afer detit. Apartamenti ka 100m2 dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi te medha , nje soxhorno, nje aneks, ballkon dhe nje banjo me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te pallatit me dy  ashensor.
Apartamenti eshte i mobiluar bukur, ndodhet ne nje pallat te ri dhe jepet per shitje me 700 Euro per m2. Me certifikat pronrsie te rregullt.
SHITET VETEM PER 70.000 EURO.

 • Address Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare