SHITET APARTAMENT NE PLAZH GOLEM -KAVAJE 2+1

 • 52.000€
, Plazh Golem
shitje

SHITET APARTAMENT NE PLAZH GOLEM -KAVAJE 2+1

, Plazh Golem
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament ne plazh Golem. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence buze detit dhe ka nje siperfaqe 94m2.Kati i dyte,mbi garazhe Apartamenti eshte i mobiluar i perbere nga 2 dhoma gjumi nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet dhe dy ballkone qe shikojn nga pishina olimpike e rezidences.
Apartamenti ka nje mobilim shume lux. Perpara apartamenti eshte pishina Olimpike por edhe i rrethuar me gjelberim nga te gjitha anet. Rezidenca ka gjelberim rruge hyrje dalje te bollshme, te ndricuar dhe roje vetem per kompleksin..
APARTAMENTI per SHITEN VETEM PER 52.000 EURO.

 • Address Plazh Golem
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare