SHITET APARTAMENT NE PLAZH 2+1 NE GOLEM- DURRES

 • 50.000€
Golem
shitje

SHITET APARTAMENT NE PLAZH 2+1 NE GOLEM- DURRES

Golem
 • 50.000€

Details

 • Property ID: 34751
 • Price: 50.000€
 • Property Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament ne plazh Golem – Kavaj 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe 108 m2 i cili eshte i perbera nga 2 dhoma gjumi, nje soxhorno plus guzhine, nje tualet dhe nje verand me nje siperfaqe 20 m2. Apartamenti ndodhet brenda nje rezidence te gjelberuar me hyrje te kontrolluar, me rruge e parkim te bollshem. Per banoret e rezidences eshte sdhe nje pishine e madhe..
Apartamenti eshte i mobiluar.
SHITET VETEM PER 50.000 Euro.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520

 • Address Golem
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare