SHITET APARTAMENT NË ORIKUM, VLORË

 • 60.000€
, Orikum, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT NË ORIKUM, VLORË

, Orikum, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 069 703 2244

Description

Shitet apartament në Orikum, Vlorë.
Sipërfaqa e apartamentit është 74.41 m² e organizuar në dhomë gjumi, dhomë pritje + kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shitet me çmimin prej 60 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2244

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-ne-orikum-vlore/

 • Address Orikum, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
 • City Orikum

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate