Shitet apartament në Orikum, Vlorë.

  • 60.000€
,

Details

  • Price: 60.000€
  • Size: 74 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament në Orikum, Vlorë.
Sipërfaqa e apartamentit është 74.41 m² e organizuar në dhomë gjumi, dhomë pritje + kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shitet me çmimin prej 60 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare