Apartament ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, Liqeni i Thate

 • 145.700€
, Liqeni i Thatë
shitje

Apartament ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, Liqeni i Thate

, Liqeni i Thatë
 • 145.700€

Details

 • Price: 145.700€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.
Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 123.44 m2, faze suvaje.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni.
Ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta ne Tirane.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 145.700

 • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania