Shitet apartament në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje.

  • 50.400€
,

Details

  • Price: 50.400€
  • Size: 126 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje.
Sipërfaqa është 126 m²,kati i 8-te dhe ndodhet në një zonë afër qëndrës pallati është i sapo ndërtuar. Apartamenti është i organizuar: 2 dhoma gjumi, kuzhinë, 2ballkone, 2 tualete. Shitet më çmimin prej 50400 €/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 0684035476

Address

  • City Lushnje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate