Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova,”Lushnje”

  • 41.000€
,

Details

  • Price: 41.000€
  • Size: 110 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova,’’Lushnje’’ 3+1.

Shtëpia organizohet nga dy dhoma gjumi, sallon, tualet, dhe ballkon.

Sipërfaqia e apartamentit është 110m².

Ndodhet në një zonë të qetë, ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues.

Apartamenti shitet i pa mobiluar.

Çmimi i shitjes është 41000 euro/total, i negociushëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontakto 0684035476

Address

  • City Lushnje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate