Shitet Apartament ne Kompleksin Mangalem21

 • 24.000€
, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament ne Kompleksin Mangalem21

, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 24.000€

Details

 • Price: 24.000€
 • Size: 31 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament garsoniere, me sipërfaqe 31.3 m2, me orientim nga Jugu. Hyrja në formë L e apartamentit shërben si ndarje mes zonës së ditës dhe asaj të natës. Sapo futesh në apartament përballësh me tualetin,  për të kaluar më pas në atë të gatimit, ngrënies dhe zonës së natës. Kostoja e ulët e bënë këtë apartament shumë të përshtatshëm për shumë klient.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al