Shitet Apartament ne Kompleksin Mangalem21

 • 42.000€
, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament ne Kompleksin Mangalem21

, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament 1+1, me siperfaqe 54.7 m2, i orientuar në Perëndim.

Hyrja e apartamentit të fton në ambjentin e ditës, I cili ndahet në atë të gatimit dhe ngrënies dhe këndin e ndenjes.

Nga ambjenti i ditës komunikohet dhe me llozhën e vogël e cila është e orjentuar nga Perëndimi.

Në të majtë gjendet tualeti dhe më pas dhoma e gjumit me dritare të orientuara nga Perëndimi.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al