Shitet Apartament ne Kompleksin Magnet

 • 51.000€
Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament ne Kompleksin Magnet

Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 51.000€

Details

 • Property ID: 23727
 • Price: 51.000€
 • Property Size: 42 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Dy Objekte te reja i bashkengjiten Kompleksit Magnet prane 21 Dhjetorit!

Apartament 1+1 me siperfaqe 42.4 m². Hyrja te mundeson akses te menjehershem me kendin e guzhines.

Ne te majte te hyrjes ndodhet tualeti. Aksesi I zones se ndenjes ne llozhe e ben ate perfekte dhe mjaft te pershtatshme per te kaluar diten dhe aktivitet e saj.

✔️ Cilësi superiore
✔️ Fasadë e ventiluar dhe zëizolim
✔️ Hapësira të gjelbërta
✔️ Pagesa me këste
✔️ Financim 70%

 • Address Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al