Shitet Apartament ne Kompleksin Mangalem21

 • 83.000€
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament ne Kompleksin Mangalem21

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 83.000€

Details

 • Property ID: 19911
 • Price: 83.000€
 • Property Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament 3+1, me sipërfaqe 109.9 m2, me orientim midis Veriut, Jugut dhe Perëndimit. Sapo futesh në apartament, në të majtë të hyrjes kryesore pozicionohet një dhomë gjumi për fëmijë me dritare të orjentuar nga Jugu dhe Perëndimi Në të djathtë të hyrjes kryesore hasesh me tualetin e përbashkët. Më pas bëhet kalimi në ambjentin e gatimit, ngrënies dhe ndenjes.

Ky ambjent pozicionohet në qëndër të apartamentit dhe ndriçohet nga dritare të orjentuara Perëndimi. Llozhat e apartamentit aksesohet nga ambjenti i ditës. Pas ambjentit të ditës, në Veri të apartamentit gjenden edhe 2 dhoma gjumi, ajo matrimoniale e cila ndriçohet nga 2 dritare, një në Veri dhe një në Perëndim dhe dhoma tjeter e fëmijëve e cila ndriçohet nga një dritare në Perëndim.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al