SHITET APARTAMENT NE KAMEZ 2+1, PALLAT I RI 102 m2.

 • 70.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT NE KAMEZ 2+1, PALLAT I RI 102 m2.

11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 684044520

Description

Shitet Apartament 2+1 ne Kamez pallati i ri ne qender. Pallati ndodhet 50 metra larg qendres nga rrethi.
Pallati ka nje shesh pamje dhe parkim para. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me orjentim Veri-Lindje.  Apartamenti ka siperfaqe 102m2 dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, nje soxhiorno me guzhin,dy tualete dhe nje ballkon.  Apartamenti eshte i mobiluar me punime exrta.
SHITET ME 70.000 EURO.

 • Address Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare