SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK!!!

 • 85.000€
, Fresku
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK!!!

, Fresku
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1+2  ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje grupi pallatesh te  ndertuar nga me cilesoret ne zonen e Freskut.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 170 m2, ku nga kjo siperfaqe 47 m2 eshte veranda me nje pamje piktoreske me drejtim nga perendimi i diellit.

Apartamenti organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me hapesire te bollshme.

Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim  dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar per banim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500. 

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate