Shitet apartament ne buze te liqenit Pogradec

 • 15.000€
, Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje

Shitet apartament ne buze te liqenit Pogradec

, Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • 15.000€

Details

 • Price: 15.000€
 • Size: 52 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +393282638726

Description

buze liqenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati me ashensor perball liqenit, ka hapsira te medha dhe shitet i mobiluar.

Per me shume informacion kontaktoni numrin ne whatsapp

 • Address Rruga Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Albanial
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Fablab1985
 • Fablab1985

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fablab1985
 • Fablab1985