SHITET APARTAMENT NE BLLOK, RRUGA SAMI FRASHERI.

 • 252.000€
5 Blloku, Rruga Sami Frasheri

Details

 • Price: 252.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet apartqament ne Bllok rr. Sami Frasheri ne katin e 3 me nje siperfaqe 140m2. Kjo siperfaqe eshte e ndare ne dy apartamente: njeri eshte i perbere nga tre dhoma gjumi nje ndenje , guzhin me vete dhe dy tualete. Kurse apartamenti i dyte eshte 1+1, me nje dhom gjumi. nje ndenje dhe nje tualet me orjentim nga rruga sami Frasheri. Te dy apartamentet bashke kane nje siperfaqe prej 140 m2.
Aktualisht kjo siperfaqr eshte trajtuar si dy apartamente por mund te perdoren edhe per zyra totalisht . Aktualisht njeri apartament eshte me qera dhe cmimi i qeras se kesaj zone eshte goxha i kenaqshem, sidomos ne rast se perdoret per biznes. Pallati eshte i ndertuar para viteve 90.
Ky ambjent shitet me 1.800 Euro per m2.
CMIMI I SHITJES NE TOTAL 252.000 EURO.

Per me shume informacion klikoni ne linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Rruga Sami Frasheri
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare