SHITET APARTAMENT ME SIPËRFAQE 86 m² NË LAGJEN 15, KORÇË. 3,500,000 LEK / Total

 • 28.096€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT ME SIPËRFAQE 86 m² NË LAGJEN 15, KORÇË. 3,500,000 LEK / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 28.096€

Details

 • Price: 28.096€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Description

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m² në katin e 6-të në lagjen 15. Apartamenti organizohet në: sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, një koridor, një tualet dhe një ballkon. Prona ka një shtrirje Lindje-Perëndim dhe është e ndriçuar gjatë gjithë ditës. Shitet i mobiluar dhe me çmim : 3 500 000 Lekë/Total, i negociueshëm. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-me-siperfaqe-86-m%c2%b2-ne-lagjen-15-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate