Shitet Apartament Lux 2+1+2 “Arlis”, Farmacia 10.

 • 260.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shitet Apartament Lux 2+1+2 “Arlis”, Farmacia 10.
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Shitet Apartament Lux 2+1+2 “Arlis”, Farmacia 10.
 • 260.000€

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja në zonën e “Spitalit Nënë Tereza” me pamje nga kryqëzimi. Pallati ka administrim të mirë me 2 ashensorë dhe korridore mjaft të bollshme. Apartamenti është totalisht i investuar luks me arkitekt , me pajisje nga më të shtrenjtat si dhe me sistem Chiller. Ka planimetri të rregull dhe orientim perfekt cka jep ndricim natyral të apartamentit.

Organizimi:

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Sistem Chiller

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Shitet Apartament Lux 2+1+2 “Arlis”, Farmacia 10.
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari