SHITET APARTAMENT LUKSOZ DUBLEKS 3+1 TEK KODRA E DIELLIT

 • 270.000€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT LUKSOZ DUBLEKS 3+1 TEK KODRA E DIELLIT

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 270.000€

Details

 • Price: 270.000€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Rezidenca “Kodra e Diellit”, është e vendosur shumë afër me Kopshtin Botanik te Tiranës.
Ndodhet në nje nga zonat më të preferuara të Tiranës në mes te gjelberimit, ajrit të paster, qetësisë qe ofron zona, si dhe shumë afër me Unazën e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë.
Rezidenca ofron siguri, mirëmbajtje, administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, dhe shumë shërbime të tjera.
Apartament në shitje dubleks 3+1, shtrihet në 2 kate me punime e rifinitura shumë cilësore.
Ofron termoizolim sistem kapot, tavane te varura me ndricim, shkallët e brendshme me dru masiv dhe ambientet e tjera me parket laminat, sistem filtrimi për ujin, muret tek ambienti korridorit dhe dhoma e ndenjës të veshura me pllak,
oxhak me dru me sistem fryrje (dhome gize dhe panel kontrollues), cdo dhomë me kondicioner inverter daikin dhe fuji, vaske me hidromasazh dhe ambientin e gatimit+ngrënies të cilat kanë lartësi më shumë se ambientet e tjera dhe të veshura me mermer.

Apartamenti dubleks 3+1 në shitje me sipërfaqe neto 136.7 m2 (152.4 m2 bruto) pozicionohet në katin zero, me orientimin jug-perëndim dhe me pamje shumë të bukur nga kodrat e Selitës.
Kati përdhe ofron dhomen e ndenjës, kuzhinën, 1 tualet dhe ballkonin.
Me shkallë të brendshme zbresim tek 2 dhomat e gjumit, 1 dhomë matrimoniale me garderob e cila mund të përshtatet dhe në tualet, 1 tualet dhe ballkoni.
Apartamenti shitet bashkë me mobilimin cilësor. Ofrohen dy parkime të hapura përpara shtëpisë me qira.


Me certifikatë pronësie.

Kontakt: *+355696054036‬


Email: e.sila@inf-93.com

Per me shum informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…odra-e-diellit

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93