Shitet Apartament Luksoz 2+1 prane TEG

 • 190.000€
Sunrise Residence, Lunder
shitje

Shitet Apartament Luksoz 2+1 prane TEG

Sunrise Residence, Lunder
 • 190.000€

Details

 • Property ID: 17971
 • Price: 190.000€
 • Property Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355672000026

Description

Deshironi te rrisni standardin e jeteses tuaj??
Kjo eshte nje mundesi qe sju vjen shpesh.

Shitet apartament luksoz ne nje nga komplekset residencial me cilesore dhe e mire menaxhuar prane TEG.
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin SUNRISE RESIDENCE.

KATI 1, 2 banjo, 2 ballkone, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine+sallon dhe garazh e perfshire ne cmim.
Izolim termik te fasades, izolim AKUSTIK per te eliminuar zhurmet dhe per te rritur cilesine e jeteses brenda apartamentit.

Te gjitha tavanet e punuara me gips dhe me izolim akustik, e gjith toka e shtruar me paket cilesore suedez.

Kompleksi me pishine, palester, fusha tenisi dhe basketball, kend lojrash per femi si dhe shteg shetitje 2.7 km brenda kompleksit si dhe kafe vetem per banoret. Ashensoret schindler. Banjot me dritare. Apartament me orientim jug-lindje.

E gjith kompleksi e rethuar, hyrje daljet e kontrolluara nga kamerat dhe rojet 24 ore. Pozicioni perfekt brenda kompleksit vetem 20 m nga hyrja kryesore dhe rojat 50 m nga pishina dhe palestra. Kompleksi 80% me vila dhe 20% apartamente.

 • Address Sunrise Residence, Lunder
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Kaya
 • Kaya