Shitet apartament, Lagjia 6, Durres

 • 80.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Lagjia 6 në Durrës, pranë Ish Rajonit.
Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 100 m2. Është I organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballon dhe 2 tualete. Apartamenti shitet I mobiluar. Ndodhet në katin e katërt banim me ashensor. Është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 80.000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina