Shitet apartament, Lagjia 4,Korce

 • 33.000€
, Rruga Todi Vogli, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga Todi Vogli, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet apartament tek Lagjia 4, Korcë.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 55 m2 dhe tipologji 1+1. Është I organizuar në korridor, sallon ndenje, dhomë gjumi, ballkon I përshatatur si kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e dytë të një pallati 2 katesh, ekzistues. Apartamenti është I restauruar gjithashtu dhe catia. Cmimi 33,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Todi Vogli, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce