Shitet apartament, Lagjia 18

 • 40.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355694621177

Description

Shitet apartament tek Lagjia 18, Durrës. I pozicionuar në një zone shumë të preferuar dhe të kërkuar për banim, me të gjitha facilitetet e nevojshme.
Apartamenti ka tipologji 1+1, me organizim sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet. Disponon sipërfaqe 53 m2. Ndodhet në katin e pestë, në një pallat të ri pa ashensor. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi 40,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina