Shitet apartament, Kompleksi Rotondo Plepa

 • 57.000€
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355692024090

Description

Shitet apartament tek Kompleksi Rotondo, Plepa, Durrës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 52 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e gjashtë banim, pallat me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti. Shitet me cmim 57,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina