SHITET APARTAMENT KLERINGU 1+ 1 , PRANË KOPSHTIT ZOOLOGJIK , TIRANË

 • 146.200€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 146.200€

Details

 • Price: 146.200€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT KLERINGU 1+ 1 , PRANË KOPSHTIT ZOOLOGJIK , TIRANË

Çmimi : 146.200 euro

Sipërfaqja totale : 86 m2

Sipërfaqja e përbashkët :12.6 m2

Sipërfaqja e apartamentit: 73.4 m2

Apartamenti organizohet nga një korridor , i cili bën shpërndarjen në sallon dhe ambientin e gatimit me dalje në ballkon, me pas në dhomën e gjumit me dalje përsëri në ballkon dhe tualetin e përbashkët.

Tipologjia 1+1

1 Ambient ndenje + ambient gatimi

1 Dhomë gjumi

1 Ballkon

1 Korridor

1 Tualet

Detaje të tjera:

Apartmenti ndodhet në katin e 3-të banimi

Pallati disponon 2 ashensora

Standard i lartë ndërtimi

• Hidroizolim

•Termoizolim

•Izolim Akustik

• Fasadë e Jashtme

• Rifinitura të përzgjedhura

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zonë goxha e kërkuar pasi ka kushtet e nevojshme të një jetese komode dhe të qetë. Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka akses shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

Për më shumë detaje mund te kontaktoni :

+355 69 703 2241

 • Address Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta