Shitet apartament, Kinostudio

 • 89.500€
, Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
, Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 89.500€

Details

 • Price: 89.500€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355692646880

Description

Shitet apartament në Kinostudio, pranë Komisariatit nr. 4, Tiranë. Një zonë e cila po zhvillohet me rritme të shpejta vitet e fundit dhe ka kërkesë të lartë banimi. Ndërtimi ofron cilësi punimesh me standarde bashkëkohore.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe totale prej 81.4 m2, ku sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 74 m2 dhe sipërfaqe e përbashkët 7.4 m2. Apartamenti ka tipologji 1+1 i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e dytë banim, pallati i pajisur me ashensor. Disponon planimetri të rregullt, gjë e cila krijon mundësi optimale arredimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting